Рада Безпеки Організації Об'єднаних Націй проведе засідання в п'ятницю.

Постійні представники обговорять п'яте ядерне випробування Північної Кореї, повідомляє видання "Телеграф", з посиланням на France24.

"Рада Безпеки ООН проведе засідання в п'ятницю, щоб обговорити п'яте і найпотужніше ядерне випробування Північної Кореї на сьогоднішній день", - заявили в виданні.

Зустріч пройде у 19:00 за Гринвічем (21:00 за Києвом). 15 членів Ради ООН будуть консультуватися на прохання США і Японії.

Читайте також: Пхеньян знову загрожує світу "радіоактивним попелом"

Нідерланди закликали країн-учасниць Ради Безпеки провести негайне обговорення ситуації, що виникла в КНДР.

Як раніше повідомляв портал "Знай", КНДР сколихнув землетрус в районі ядерного полігону.