У передмісті Парижа Сен-Сен-Дені поліцейські затримали 37 осіб через масові заворушення.

Про це повідомляють РосЗМІ.

Читайте також: Поліція силою вгамовувала брюссельських феміністок

Як відомо, близько двох тисяч людей вже кілька днів влаштовують демонстрації проти поліцейського свавілля. Учасники вимагають покарати винних у побитті та зґвалтуванні молодого чоловіка на ім'я Тео правоохоронцями.

Відзначається, що сама акція почалася мирно, але після цього в копів полетіло каміння і петарди. Протестуючі почали розбивати вітрини магазинів і громити все на своєму шляху, а також підпалювати автомобілі.

Популярні новини зараз
Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило Українцям скоротять ліміти на грошові перекази: яку суму дозволять переказувати Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати
Показати ще

Ніякої інформації про потерпілих немає.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", під час масового мітингу в іракському місті Багдад загинув один поліцейський.