Між російськими спецслужбами стався конфлікт після злому листування Демократичної партії США.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє журналу The Economist. Угруповання Fancy Bear зламувала поштові скриньки політсили, але була не єдиною, хто цим займався. Друга група хакерів під кодовою назвою Cozy Bear також спостерігала за демократами, і її учасників розлютило, коли їх роботу порушив грубий хід "колег".
Обидва угруповання діяли в інтересах Кремля. Директор з технологій Dell Secureworks Дон Сміт пояснив: якби листи не були опубліковані у відкритому доступі, то демократи могли й не дізнатися про стеження. Хакери могли б продовжити збір інформації.
Хакери Fancy Bear працюють на російську розвідку і на постійній основі намагалася збирати дані Демократичної партії. Але 15 квітня вони "взяли вихідний" на честь Дня фахівця радіоелектронної боротьби. Це й стало причиною збою між угрупованнями.
Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, сайт WikiLeaks опублікував листування кандидата в президенти США Хілларі Клінтон з часів, коли вона була держсекретарем.