Терористичну діяльність у більшості країнах світу організовує та фінансує Іран. Відповідну заяву зробив міністр оборони США Джеймс Меттіс.

Про це повідомляє AFP.

За словами голови Пентагону, такі висновки він зробив після того, коли американський президент Дональд Трамп підписав документ, котрий передбачає санкційні обмеження на придбання іранської зброї.

Читайте також: Засуджені за тероризм втекли з в'язниці

Меттіс зазначив, що посилення військової присутності на території країн Близького Сходу у США не планували. Крім того, американська влада не бачить сенсу у збільшенні кількості військових у цих регіонах, хоча усі можливості для цього є. Проте, якщо на цю ситуацію не звертати уваги, то вона просто рано чи пізно вийде з-під контролю.

Популярні новини зараз
Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти Блокують всі картки – від пенсійної до зарплатної: боржників за комуналку позбавляють шансу на виживання ТЦК не матиме претензій: кому з українців дозволять оформити відстрочку з-за кордону Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у Бахрейні з місцевого закладу позбавлення волі втекли кілька ув'язнених, які відбували покарання за організацію терористичної діяльності. За даними місцевих правоохоронців, вони ініціювали бунт після того, як на будівлю в'язниці невідомі влаштували збройний напад.