У Росії - саме нерівномірний розподіл багатств з усіх великих економік світу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це йдеться у доповіді World Wealth Report консалтингової компанії Capgemini.
У доповіді сказано, що 62% всіх багатств Росії знаходиться в руках доларових мільйонерів, ще 26% - у доларових мільярдерів.
"Якщо мільйонери контролюють більше половини багатств країни, то в ній залишається дуже мало місця для скільки-небудь значимого прошарку середнього класу", - стверджують експерти.
Другою країною за ступенем "несправедливості" економіки автори доповіді вважають Індію, де мільйонери контролюють 54% багатств.
При цьому, країною з рівномірним розподілом багатств стала Японія - третя за величиною економіка в світі.
Тут мільйонери контролюють 22% національних багатств.
"Несподівано справедливою" Capgemini назвала економіку США, де мільйонерам належить близько третини національних багатств.
"Це на диво мало, враховуючи всі негативні повідомлення у ЗМІ з приводу нерівності доходів у США", - підкреслюється в доповіді.
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", ціни на російську нафту свідчать про сумні прогнози для російської економіки. Вже до кінця поточного року в РФ закінчаться гроші Резервного фонду.