Економічним гальмом та політичною зброєю, що позбавляє країну суверенітету, назвала єдину європейську валюту кандидат у президенти Франції, лідер партії "Національний фронт" Марін Ле Пен.

Про це одіозний політик заявила сьогодні в ефірі радіостанції Europe 1.

Єдиними, кому вигідне євро, Ле Пен вказала великі компанії, і заявила, що у разі перемоги зробить усе, аби повернути французький франк.

Вона підкреслила, що у випадку єдиної європейської валюти не зможе реалізувати проект економічного патріотизму, , розумного протекціонізму і реіндустріалізациї держави. Крім того, ця грошова одиниця, на думку кандидата, використовується Євросоюзом для економічного шантажу країн-членів, аби змусити їх прийняти навіть невигідну для них політику.

Читайте також: Ле Пен хоче видворяти мігрантів за найменше порушення

Популярні новини зараз
Обігріватимуть по-новому: в Україні змінять систему теплопостачання Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Показати ще

"Якщо народ хоче бути вільним, він повинен мати власну валюту, оскільки немає вільного народу без контролю над національною валютою", – заявила Ле Пен.

У протилежному випадку Франція і надалі залишиться заручником ЄС, який, зокрема, нав'язує їй свою міграційну політику та змушує погоджуватися на інші далеко не корисні для країни ініціативи, переконана політик.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua", згідно останніх соцопитувань, у Марін Ле Пен немає шансів перемогти у другому турі президентських виборів.