В американському штаті Техас жінка-поліцейський ув'язнила члена своєї сім'ї Ерліса Чейсона, який ґвалтував її в дитинстві. Для помсти їй знадобилося 15 років.

Ханна (справжнє ім'я дівчини не розголошується) піддавалася сексуальному насильству з 8 до 12 років, повідомляє Washington Post. Психологічні проблеми і спрага помститися Чейсону багато в чому визначили її майбутню професію.

У 2014 році, через 15 років після того, що сталося, Ханна домовилася про зустріч з Чейсоном. Насильник погодився побачитися, не знаючи, що вона буде записувати їхню розмову на прихований диктофон.

Для безпеки Ханна взяла з собою пістолет, а в автомобілі неподалік знаходився інший поліцейський, готовий допомогти в разі екстреної ситуації. Однак, цього не знадобилось: протягом півторагодинної розмови Чейсон вів себе спокійно і шість разів зізнався в насильстві над нею.

Поліцейські були шоковані, прослухавши повний запис розмови Чейсона з Ханною.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще

Запис, зроблений Ханною, був використана в суді, який засудив Ерліс Чейсон до довічного ув'язнення. 47-річний чоловік не зможе претендувати на умовно-дострокове звільнення протягом 42 років.