Повстанці, що захопили будівлю поліції в Єревані, звільнили одного з заручників. Про це повідомляє "ТСН".

Заступник начальника поліції Вірменії Вардан Єгізарян та Єревана Валерій Осіпян все ще знаходяться заручниках разом з трьома іншими людьми.

Нагадаємо, що у Вірменії почався військовий переворот

Сьогодні зранку в Єревані озброєнні люди захопили будівлю поліції та внутрішніх військ. Чоловіки вимагають негайного звільнення опозиціонера Жірайра Сефіляна.

Як пишуть ЗМІ, поблизу будівлі збираються військові із важкою технікою. Найближчим часом правоохоронці виступлять із офіційними коментарями подій. Відомо, що на території країни заблокували соцмережу Facebook, а представникам медіа не дають можливості висвітлювати події.

Популярні новини зараз
АЗС готують нові ціни на бензин: скільки коштуватиме пальне Тарифний маневр: як платити вдвічі менше за мобільний зв'язок Індексація зіграє проти пенсіонерів: як нові пенсії вплинуть на субсидію За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку"
Показати ще

Свідки запевняють, що чули зранку вибухи біля поліцейської будівлі. За непідтвердженими даними, є загиблі. Крім того, у полоні перебуває заступник керівника поліції Валерій Осіпян.