Ситуація на польському ринку праці покращилася в липні цього року.

Крім того, зросли зарплати в приватних фірмах, повідомляє "Радіо Польща" з посиланням на Головне управління статистики.

Відзначається, що в липні рівень працевлаштування в Польщі зріс на 3,2%, а зарплата підвищилася на 4,8% в порівнянні з показниками минулого року.

За словами головного економіста польського "Пошта Банку" Моніки Куртек, ситуація на ринку праці хороша, проте темп зростання працевлаштування трохи сповільниться.

"Мені здається, що протягом наступних місяців ситуація на ринку праці буде як і раніше позитивна. Однак, можливо, що це зростання не буде таким виразним, як у першій половині року ", - зазначила Куртек.

Популярні новини зараз
"Чуємо думку не з окопів та передової": у Раді рознесли українців, які вимагають продовження війни Термін до 31 грудня: пенсіонерів закликали зробити це, щоб не втратити пенсію "Території не повернемо": українців закликали готуватися до другої війни Стане головним полем бою: генерал назвав місто, на яке рф готує масштабний наступ
Показати ще

Експерт вважає, що це може пояснюватися тим, що польська економіка, яка зараз зростає з темпом в більш ніж 3%, спирається, в основному, на споживання, в меншій мірі - на інвестиції. Рівень інвестування зараз знижується, про саме інвестиції відповідають за створення нових робочих місць.

Додамо, дані Головного статичного управління стосуються фірм, де працює понад 9 осіб.

Підготувала: Ася Рябошапка