Георгій Маргвелашвілі, президент Грузії, став випадковим свідком жашливого ДТП. Але він не розгубився та врятував вагітну жінку з авто, яке перевернулось. ДТП трапилось у Тбілісі, повідомляє "Сегодня".

Про вчинок президента розповів грузинський режисер Гігі Кітію, який став свідком героїчного вчинку Президента.

"Я став свідком автоаварії. Саме в цей час повз проїжджав ескорт президента. Кортеж зупинився, і з машини вискочили охоронці і президент. Їм вдалося витягнути з перевернулася автомашини вагітну жінку", - розповів Гігі Кітію.

Читайте також: Вже 20 осіб в Чернігівській області вбив грип

В адміністрації президента достовірність інформації підтвердили.

Популярні новини зараз
Мобілізованих масово знімають з військового обліку: у "Резерв+" з'явились загадкові статуси Важливе звернення щодо мобілізації і роботи ТЦК: Міноборони попередило українців Літо розпочнеться з "сюрпризів": у частини українців зросте одна з платіжок за комуналку Три місяці по 3600 гривень: пенсіонерам виплатять допомогу
Показати ще