В Мережі висміяли прихильника Володимира Путін, котрий розгулював по Мінську голим. Місцеві жителі змусили росіянина зняти футболку із зображенням президента Росії .

Про це повідомляє блогер Хартманн на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає "Depo.ua".

"У Мінську росіянина змусили зняти майку з Путіним. Прогулянка по Мінську, сумно закінчилася для молодого гостя з Росії. Продовжити її хлопцю довелося вже з голим торсом", - написав Хартманн.

Читайте також: Харківські копи спіймали голого наркомана (фото)

Нагадаємо, стало відомо, що бойовики переховуються під виглядом священнослужителів церкви. Волонтери міжнародної спільноти InformNapalm опублікували докази того, що деякі учасники хресної ходи, прихожани Української Православної Церкви Московського Патріархату, приймали участь у війні на Донбасі на стороні проросійських бойовиків. Служителі релігії нахабно і не криючись позували зі зброєю в руках, відкрито підтримуючи окупацію українських міст і територій.

Популярні новини зараз
Газ, тепло, вода та світло: українцям компенсують витрати на комуналку Мобілізацію хочуть прискорити: роботу ТЦК переформатують ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії Фінмоніторинг посилиться: банки блокуватимуть картки без попередження
Показати ще

В Минске россиянина заставили снять майку с Путиным Прогулка по Минску,печально закончилась для молодого гостя из Роисии - продолжить ее парню пришлось уже с голым торсом.

Posted by Erich Hartmann on Tuesday, 12 July 2016