Президент Росії Володимир Путін оголосив про початок перевірки боєготовності військ РФ.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони РФ із посиланням на заяву Сергія Шойгу.

"У ході перегрупувань оцінити готовність Південного військового округу розгорнути в стислі терміни самодостатні угруповання військ для локалізації кризових ситуацій. Перевірити можливості Західного й Центрального військових округів з нарощування зусиль на Південно-Західному стратегічному напрямку", - заявив Шойгу

Читайте також: Стало відомо, чому Путін стягує війська

За його словами, війська Південного, частина сил і засобів Західного та Центрального військових округів, Північного флоту, ВВС, ВДВ з 7:00 за київським часом приводяться в повну бойову готовність.

Популярні новини зараз
Відключають повністю: вже з 26 листопада абоненти "Київстар" будуть без інтернету, кого торкнеться Не накликай лихо на Новий 2026 рік: який продукт заборонено ставити на стіл, щоб не образити Червоного Коня Українцям складно влаштуватися у Німеччині: люди масово втрачають роботу Зимова тисяча 2025: хто залишиться без грошей і чому держава може обійти вас стороною
Показати ще

"Цілі чергової перевірки - оцінка здатності армії швидко нарощувати боєготовність на південно-західному напрямку", - додав Шойгу.

Нагадаємо, раніше блогер Аnti-colorados висловив думку, що Путін стягує війська тому, що відповідно до договору з Китаєм, за яким величезні території за Уралом віддаються в 50-ти річну концесію, РФ змушена вивести звідти армію, щоб уникнути непотрібних конфліктів.