Володимир Путін заявив, що кордон між РФ й Україною в радянські роки було проведено "довільно" й "необґрунтовано", а включення Донбасу до складу України назвав "маячнею". Про це повідомили УНІАН, з посиланням на прес-службУ Кремля.

Про це Путін сказав напередодні ввечері на засіданні міжрегіонального форуму руху "Общероссийский народный фронт".

"Кордони СРСР визначали абсолютно довільно і, загалом, далеко не завжди обґрунтовано. Україні, припустимо, Донбас передали під яким приводом? Підвищення відсотків пролетаріату в Україні для того, аби мати там більшу соціальну підтримку. Маячня якась, розумієте? І це не єдиний приклад", - сказав Путін.

Читайте також: Путін – вбивця і педофіл, - британські ЗМІ

За його словами, потрібно по-іншому поглянути на "ідеї, які сформулював тодішній керівник радянської держави Володимир Ленін".

Популярні новини зараз
ТЦК записують в ухилянти і подають у розшук чоловіків з відстрочкою: несподівана причина Три категорії українців можуть отримати по 4 тисячі гривень: як подати заяву Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти
Показати ще

"Про що я говорив? Про те, що було закладено міну під будівлю нашої державності. Що я мав на увазі? Ось тепер конкретно. Я мав на увазі дискусію між Сталіним і Леніним з приводу того, як будувати нову державу-Радянський союз", - зазначив Путін.

Він заявив, що Сталін тоді сформулював ідею автономізації майбутнього Радянського союзу.

"Відповідно до цієї ідеї всі решта суб'єктів майбутньої держави мали ввійти в СРСР на основі автономії з широкими повноваженнями. Ленін розкритикував позицію Сталіна і сказав, що це була несвоєчасна, неправильна ідея. І більше того, він просунув ідею входження всіх майбутніх суб'єктів цієї держави, а тоді було чотири суб'єкти – Росія, Україна, Білорусія і, до речі кажучи, південь Росії, Північно-Кавказька федерація, як вона називалася – ви краще за мене знаєте", - сказав Путін.