Путін вважає Білорусь частиною Росії

поділитись
Директор аналітичного центру "Політика" прокоментував напружену ситуацію між сусідніми державами

Президент РФ Володимир Путін розглядає Білорусь як шість російських областей.

Про це в інтерв'ю порталу "24" заявив директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк.

Він нагадав, що рішення про встановлення прикордонної зони на кордонах Смоленської, Псковської і Брянської областей з Білоруссю приймав зовсім не Путін, а ФСБ.

На думку політолога, це свідчить про те, що господар Кремля втратив інтерес до Лукашенка і перевів вирішення білоруських питань на нижчий рівень.

Давидюк вважає, що Путін занадто зайнятий виборами у США, Франції та Німеччині, щоб відволікатися на Білорусь, яку він і так вважає вже частиною Росії.

"Лукашенко і досі думає, що з Росією може бути так, як у старі-добрі часи. Коли Москва робила щось "недружнє" щодо Мінська, Лукашенко напряму телефонував Путіну, і все вирішувалося. І це було головним лейтмотивом нещодавньої семигодинної прес-конференції президента Білорусі", - розповів експерт.

Читайте також: Путін готується "приєднати" Білорусь

Однак Давидюк переконаний: Лукашенко здогадується, що Путін дивиться на нього, як на жертву. І намагається врятувати ситуацію.
"Олександр Лукашенко розуміє, що треба готуватись до такого нападу, який Росія здійснила на Україну. Але Україна завжди мала сильні, хоча й хаотичні, політичні партії. Населення завжди мало відчуття свободи, альтернативи. Такого в Білорусії немає, і Лукашенко намагається десятимильними кроками це наздогнати", – зазначив політолог.

Давидюк переконаний, що Путін по-тихому проводить окупацію Білорусі. До того ж, там розташована російська військова база.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Лукашенко розповів про страхи Путіна.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Білорусь, Лукашенко, політолог, Путін
Італійські рятувальники попередили, що міст продовжить обвалюватися
0
0
20:53 15.08.2018
Росія розміщує свої підводні човни з ядерним зарядом там, де знаходяться субмарини зі звичайним озброєнням і таким чином "спеціально заплутує інші країни"
0
0
20:29 15.08.2018
Уряд країни офіційно погодився з висновком Конституційного суду країни
0
0
20:05 15.08.2018
Поклонська відсвяткувала весілля у сербському ресторані в Кастрополі
0
0
19:29 15.08.2018