Путінські ЗМІ занадто збудилися через поразку ІД

поділитись
Після того, як в іракській пресі поширили нібито прощальну настанову лідера "Ісламської держави" , Росія вже святкує перемогу

Після того, як в іракській пресі поширили нібито прощальну настанову лідера "Ісламської держави" Абу Бакра аль-Багдаді, в якій він закликав проповідників говорити про поразку угрупування в Іраку, ЗМІ та блогери, особливо російські, зайшлися в екстазі.

Вони уже святкують перемогу над ІД і заявляють про те, що терористи йдуть зі сцени, бо злякалися рішучих дій Путіна або тому, що "Трамп перестав їм платити".

Проте деякі аналітики говорять про те, що Росія передчасно радіє такому розвитку подій, тим більше, що мова зовсім не йде про військову поразку терористичного угрупування.

Тепер Путіну необхідно буде якось пояснювати той момент, що, незважаючи на відхід ІД, у Сирії залишається російський військовий контингент. Нагадаємо, за методичками пропаганди, він боровся саме з терористами. Після так званої капітуляції ІД увага спільноти знову переключиться на Башара Асада, який є не меншим злом. Подальша присутність росіян у Сирії та втручання їх у внутрішні справи країни прямо вказуватиме на те, проти кого насправді вони воюють укупі з диктатором.

Крім того, тепер Росія втратила шанс зблизитися з США. Це могло б трапитися у разі спільної успішної перемоги над "Ісламською державою". Тепер же у країн не залишилося "точки дотику", яка могла згодом вивести їх стосунки на новий рівень співпраці.

Крім того, аналітики переконані: заява ватажка ІД – піар, й очікують чергового ребрендингу з подальшим появою "Аль-Каїди версії 3.0". Просто терористи беруть перерву на те, аби перегрупуватися, відновити сили та підготуватися до нових війн.

Поки ж ІД іде в тінь, Росія автоматично опиняється у трійці найбільших світових зол зі своїми агресивними амбіціями. Сумнівну компанію їй складає погана поведінка Китаю та кіберзагрози, які, правда, теж не обходяться без російських хакерів.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на початку січня в Сирії ліквідували одного із лідерів організації "Ісламська держава" Махмуда Аль-Ісаві, який відповідав за ідеологію й організацію пропаганди та розвідки.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Ісламська держава, ІД, Абу Бакра аль-Багдаді, капітуляція
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Недемократичним лідерам притаманно в критичні моменти вдаватись до таких методів
0
0
22:27 21.03.2018
Видання дають різну інформацію щодо постраждалих
0
0
21:35 21.03.2018
Лавров сподівається, що в цій справі допоможе Токіо
0
0
15:40 21.03.2018
Захід багато на що закривав очі
0
0
15:23 21.03.2018
"У США немає системи захисту проти подібної ядерної зброї"
0
0
14:59 21.03.2018