Кріштіану Роналду запропонував допомогу рідному острову Мадейра, який охопили страшні лісові пожежі.

Нападник "Реал Мадрид" особисто телефонував президенту регіонального уряду острову Мігелю Альбукерке й пропонував грошову підтримку. Сума наразі невідома, пише The Sun.

"З болем у серці я дивлюся на те, що відбувається у Мадейрі та інших частинах країни. Я підтримую й дякую тим пожежникам, які сміливо ризикують життям, рятуючи багатьох інших. Я з вами", - написав на сторінці у Facebook Роналду.

Лісові пожежі на Мадейрі вбили 4 людини. Понад 40 домівок зруйновано. Великі автошляхи перекрито, маленькі селища на півночі острову евакуювали.

Міністр внутрішніх справ Португалії просить допомоги в Європейського союзу. Іспанія та Італія надіслали три літаки на допомогу пожежникам.

Популярні новини зараз
ПриватБанк блокує карти: яка операція може залишити без доступу до коштів Українцям перерахують субсидії: кому дадуть пільги та скільки Українці можуть отримати дві пенсії одночасно: кому платитиме іноземна держава Газ стане “дорожчим” без підвищення тарифу: у кого платіжки збільшаться удвічі
Показати ще

За однією з версій, пожежа спалахнула не випадково. Під вартою знаходиться 23-річний підозрюваний у підпалі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", необережність туриста спричинила лісову пожежу на Канарах.