Росія при голосуванні на бюджетному комітеті Генасамблеї всесвітньої організації висунула пропозицію про скасування подружніх привілеїв для працюючих в ООН гомосексуальних пар. Це сталося у вівторок, 24 березня, передає Німецька хвиля.

З 193 держав-членів ООН 80 виступили проти, 37 утрималися. Підтримали пропозицію російської сторони 43 країни. 33 країни не брали участь у голосуванні.

Нагадаємо, в липні 2014 генеральний секретар ООН Пан Гі Мун повідомив, що "дає добро" на укладення одностатевих шлюбів між співробітниками організації.

Для цього ООН давало їм привілей вступати в одностатеві подружні стосунки в тій країні, де це дозволено законом, незалежно від громадянства і національності молодят. Раніше ж сімейний стан співробітника ООН визначало законодавства тієї країни, громадянином якої він був.

Саманта Пауер, постійний представник США при ООН заявила, що висунувши таку пропозицію, Росія вчинила спробу "послабити владу генсека ООН і ввести в ООН її ворожий характер по відношенню до прав представників ЛГБТ-спільноти".

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років: головні факти страшної трагедії

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

У свою чергу, Петро Іллічов, заступник постійного представника РФ при ООН зазначив, що цінність пільг для гомосексуальних пар - приклад того, як ООН поважає суверенні права кожної країни встановлювати власні норми і культурні відмінності.