Генеральна прокуратура Флориди повідомила про арешт російськомовної родини - Дениса Куцаєва, Тамари Куцаєвої і Ріната Куцаєва. Їх підозрюють в афері з продажем уживаних автомобілів.

"Сім'я займалася торгівлею ужваних авто на американському сайті оголошень Craigslist", - повідомляє news4jax.com. Перед самим продажем автомобіля аферисти збивали показники спідометра машин і продавали автомобілі в аварійному стані під виглядом цілих.

Правоохоронні органи штату нагадують про випадок, коли Куцаєві скрутили кілометраж одної з машин з 117,000 миль до 46,335 перед самим продажем на Craigslist.

Читайте також: Як заарештували наркобарона Ель-Чапо (відео)

Як пише news4jax, кожен з затриманої сім'ї аферистів звинувачується за статтею шахрайство, крім цього Денис і Тамара Куцаєва - в організації шахрайської мережі.

Популярні новини зараз
Зима 2025−2026 в Україні: чи чекати аномального тепла, різких морозів і снігових сюрпризів - прогноз синоптиків Знущалися, били та знімали на телефон: в Одесі курсанта військової академії довели до самогубства Куб води по 250 гривень: водопостачання суттєво дорожчає Майже добу у темряві: українці можуть залишитися без світла на 22 години, - експерт
Показати ще

"Якщо суд Флориди визнає моженніков винними, то Денису Куцаєва загрожує до 85 років позбавлення волі Тамарі Куцаєва - 55, а Рінату - до 10", - зазначає ЗМІ.