Сьогодні Радянській суд міста Іваново в Росії визнав 20-річну Єлизавету Лісіцину екстремісткою та засудив до штрафу 100 тис. рублів (більш як 36 тис. грн). Всю суму дівчина, яка підтримала Україну, має сплатити за три роки. Обвинувачення визнало вирок гуманним, але ефективним. Адвокати Єлизавети підуть до обласного суду.

Дівчина передрукувала звернення зі спільноти "Anarcho news", де не було вказано, що в оригіналі це було звернення "Правого сектора". Патріотичну організацію в Росії визнали "екстремістською". У ФСБ порахували це публічними закликами до здійснення екстремістської діяльності. В Єлізавети вилучили всю техніку, а справою займалось ФСБ.

Матеріал по темі За підтримку України вагітну росіянку звинуватили в екстремізмі

"Після обшуку вдома, мене відвезли в управління, там радили написати явку з повинною. Я відмовилася, домоглася дзвінка друзям, відмовилася від дачі показань згідно Конституції. До кінця серпня я перебувала в статусі свідка, після стала підозрюваною. 10 січня 2015 мені пред'явили звинувачення. Не скажу, що я сумую, моральна підтримка з боку друзів і близьких сильна", - розповіла "Знай" дівчина. Єлизавета зараз на 6-му місяці вагітності.

Новиною "Звернення до Росіян" вона поділилася в соцмережах рік тому, 2 березня 2014.

Популярні новини зараз

Львів'ян розлютили перед святами, обурилися всі: "Магнітики з Путіним?"

Леся Нікітюк здивувала ранковими ласками з красенем-співмешканцем, разом навіть зарядку роблять

Сумська благає українців про допомогу: лишилася на вулиці, осиротіла

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

Показати ще