Сьогодні Радянській суд міста Іваново в Росії визнав 20-річну Єлизавету Лісіцину екстремісткою та засудив до штрафу 100 тис. рублів (більш як 36 тис. грн). Всю суму дівчина, яка підтримала Україну, має сплатити за три роки. Обвинувачення визнало вирок гуманним, але ефективним. Адвокати Єлизавети підуть до обласного суду.

Дівчина передрукувала звернення зі спільноти "Anarcho news", де не було вказано, що в оригіналі це було звернення "Правого сектора". Патріотичну організацію в Росії визнали "екстремістською". У ФСБ порахували це публічними закликами до здійснення екстремістської діяльності. В Єлізавети вилучили всю техніку, а справою займалось ФСБ.

Матеріал по темі За підтримку України вагітну росіянку звинуватили в екстремізмі

"Після обшуку вдома, мене відвезли в управління, там радили написати явку з повинною. Я відмовилася, домоглася дзвінка друзям, відмовилася від дачі показань згідно Конституції. До кінця серпня я перебувала в статусі свідка, після стала підозрюваною. 10 січня 2015 мені пред'явили звинувачення. Не скажу, що я сумую, моральна підтримка з боку друзів і близьких сильна", - розповіла "Знай" дівчина. Єлизавета зараз на 6-му місяці вагітності.

Новиною "Звернення до Росіян" вона поділилася в соцмережах рік тому, 2 березня 2014.

Популярні новини зараз

Донька скандального Добкіна в екстраміні побешкетувала в туалеті ресторану: відео спливло у мережі

У Маріуполі невідомі атакували загін морської охорони, пролунали потужні вибухи: перші деталі, відео

"Так чий Крим?": всю "міць" Путіна показали одним фото

Разумков терміново збирає Оборонний комітет через вибухи в Балаклії: "Серйозна ситуація"

Показати ще