За останні сто років Росії нічим здивувати світ: вона запам'ятається лише прізвищами Сталіна, Леніна, Путіна, які, окрім негативу та ненависті, можуть викликати в громадян лише відверту зневагу до росіян та їхнього вибору. За роки перебування при владі Путін награбував стільки, що якщо розділити $250 млрд на кількість днів, які йому ще відведено прожити - витратити награбовані гроші просто нераельно.

"Нафта й газ, які годували країну, безповоротно впали в ціні і це просто вбивчо відображається на Росії. Але Путіна це не бентежить. Навіть із такими похмурими перспективами для країни, він і його банда продовжують грабувати, не знижуючи обертів. Так що тут – рідкісна стабільність", - йдеться в блозі "Аnti-colorados" для видання "Обозреватель".

Блогер пише, що Путін обирає кадри, немов "приміряючи їх під себе", "підганяючи під свою планку". Яскравим прикладом того, як діють кадри Путіна - є колосальні розкрадання коштів при будівництві футбольного стадіону "Зеніт". Саме цей стадіон став "утіленням Путіна й самої путінської Росії". Бюджет будівництва грабувався кілька разів, а місцевого керівника Валентину Матвієнко, яка відома серед російських еліт під позивним "Валька півсклянки" або "Валюха – червоні труси", не посадили через розкрадання за грати, а навпаки, зробили - головою верхньої палати РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Путін потрапив до рейтингу найбагатших людей на планеті: його статки оцінюють у понад $200 млрд, а гроші російського президента зберігаються на рахунках швейцарських банків