Російський музей запрошує на роботу ката (фото)

поділитись
Виборзький музей-заповідник у травні відкриває "кімнату тортур", а для роботи у ній потрібен ввічливий кат із почуттям гумору

У Виборзькому музеї-заповіднику відкрилась цікава вакансія. До "камери тортур" у цьому місці потрібен кат, який буде розважати гостей.

Інформація про пошук співробітника з'явилась на сторінці музею у Facebook. Роботодавці повідомили, що у травні на території заповідника розпочне роботу "кімната тортур", і для роботи в ній потрібен доглядач.

"Майбутній доглядач виставки повинен не тільки любити свою справу, а й бути психологічно стійким до стресу. Робота передбачає щоденне спілкування з відвідувачами виставки", - текст вакансії.

У повідомленні не розписані усі обов'язки нового співробітника, але, дивлячись на фото, можна припустити, що робота у людини буде вкрай цікавою. Вимогы до кандидата є доволі простими. Що б стати "катом", необхідно бути повнолітнім, акуратним, терплячим, ввічливим та мати почуття гумору.

Крім того, музей буде радий взяти на роботу студента. Великим плюсом стане знання англійської мови. Мабуть адміністрація сподівається, що тортури будуть популярними серед іноземних туристів. Робота, до речі, відповідає усім нормам законодавства РФ.

Читайте також: 7 найбезглуздіших вакансій в Україні (фото)

Нещодавно "Знай" писав про дивні вакансії на ринку праці в Україні. У Києві шукають секретарку для священника, а у Криму пропонують працювати помічником директора за м'ясо.

[image=70997]

[image=70998]

[image=70999]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
безглузда вакансія, Виборзький музей заповідник, дивна робота, кімната тортур, кат
Можуть постраждати й інші території
0
0
23:31 18.03.2018
Працівники дільничної комісії без проблем підтвердили особу екстравагантного гостя
0
0
22:47 18.03.2018
Кількість постраждалих, за даними поліції, може збільшитися
0
0
22:25 18.03.2018
Росія 9 рік цілиться в топ-5 економік світу, але безуспішно
0
0
22:14 18.03.2018