У російському місті Набережних Челнах колишній пацієнт убив одного з найвідоміших лікарів республіки Татарстан. Убитим був хірург Андрій Желєзнов. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Вбивцею виявився 85-річний пенсіонер Мізбах Сахабуддінов. Лікаря він застрелив із саморобної рушниці, яке замаскував під тростину. Інцидент стався на вході до лікарні. Хірург в результаті отримав важкі вогнепальні поранення в область грудної клітини. Його не вдалося врятувати, і він помер на операційному столі.

Пенсіонер, після розправи над лікарем, залишився на місці злочину і дочекався поліцейських. Він розповів правоохоронцям, що чекав лікаря і вистрілив йому в спину з саморобної рушниці. Зброю пенсіонер сам виготовив, на це у нього пішло декілька років.

Читайте також: Статевий орган зі снігу вбив двох росіян (фото)

Вбивця сказав, що на прийомі у Желєзнова був п'ять років тому. Тоді між ним і лікарем стався конфлікт. Сахабутдінов відмовився знімати верхній одяг, а лікар відмовився через це вести прийом. Після цього пенсіонер затаїв образу і почав готувати вбивство.

Популярні новини зараз
Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Головне за 29 листопада: скандал з Поляковою, подорожчання продуктів, кінець Лукашенка та нові ціни на гречку і яйця 20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки
Показати ще

Лікаря такого рівня, як Андрій Железнов в Набережних Челнах не було. У день вбивства у нього було заплановано кілька операцій і прийом пацієнтів. Лікар проводив більше сотні операцій на рік, а пацієнти їхали до нього з усіх районів Татарстану.

Пенсіонера правоохоронці заарештували. Йому проведуть психологічну експертизу через вбивство.