Відповідно до прес-релізу федеральної прокуратури, який потрапив до редакції "Слов'янського Сакраменто", 43-річний Олександр Саханський і 45-річна Лариса Саханська були визнані винними федеральним журі і отримали тривалий термін за підпал власного сімейного будинку в одному з районів Антилопи в травні 2010 р.

Як випливає з документів суду, особу палія так і не була з'ясована, проте відомо, що безпосередній виконавець був найнятий вищевказаної сімейною парою. У спаленому будинку знаходився офіс компанії з ремонту сантехніки, яка належала Олександру Саханському. Офіс також згорів дотла.

Підозри на власників будинку впали відразу після прибуття пожежної команди на місце події 22-го травня 2010 р.

За словами начальника пожежної команди, "згорілий будинок був підозріло порожній", велика частина предметів домашнього ужитку була відсутня. На прилеглій до будинку території пізніше був виявлений контейнер з завчасно винесеними з дому речами, в тому числі і інструменти з гаража обвинувачених. Крім того, в автомобілі Лариси, яка працювала тієї злощасної ночі в нічну зміну, були знайдені "різдвяні листівки, звіти про сплату податків та інші речі, зазвичай зберігаються в будинку".

В ході попереднього слідства по даній справі стало відомо, що для підпалу зловмисник використовував бензин. Як з'ясувалося пізніше, протипожежна система була навмисно виведена з ладу самими мешканцями.

Популярні новини зараз
Почалося: українців через суд змушують повертати пенсії до бюджету Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Відповідно до звітів федеральних агентів, шахраї отримали по страховці $ 540,000 компенсації за завдані вогнем збитки. Однак отримані гроші головуючий суддя розпорядився повернути страхові компанії.

Читайте також: Всю нерухомість світу можна купити за $ 217 трлн

"Підпал є актом насильства і ставить під загрозу наші громади. Нехай цей випадок стане підтвердженням твердих намірів правоохоронних органів в боротьбі проти паліїв", - прокоментував справу проти Саханське спеціальний агент Бюро алкоголю, тютюну, зброї і вибухових речовин Ерік Харден.

Прокуратура залишилася задоволена сьогоднішнім рішенням суду. За словами федерального прокурора, своїми діями Саханські "піддали ризику не тільки своє майно і життя, а й життя сусідів і вогнеборців, які першими прибули на місце події".