Американський Сенат США затвердив Джеффа Сешнса, висунутого американським президентом Дональдом Трампом на пост генпрокурора.

Про це повідомляє BBC.

За його кандидатуру проголосували 52 сенатори, ще 47 - були проти. Сешнс є сенатором-республіканцем від штату Алабама. Повідомляється, що Трамп висунув його на цей пост ще в листопаді.

Читайте також: Ле Пен хоче видворяти мігрантів за найменше порушення

Новий генеральний прокурор протягом останніх 20 років був членом сенату і очолював підкомітети з імміграції і зі стратегічних сил. Він є затятим противником нелегалів в Америці.

Популярні новини зараз
Одна кнопка – мінус усі гроші: що не можна забувати зробити з банкоматом, щоб не залишитися без зарплати За дрібну помилку — мінус 20% пенсії: літнім українцям запровадили штрафи Грошей стане більше: українцям виплатять одноразову допомогу Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 19 січня американський Сенат схвалив кандидатуру від Трампа на пост глави Пенагона. Ним став генерал морського флоту у відставці Джеймс Маттіс