Церемонія "шлюб на годину" стала хітом серед молодих мусульман, які живуть у Європі.

Тимчасовий шлюб, або ніках-уль-мут'а, прийнятний у деяких течіях ісламу. Це короткостроковий союз чоловіка і жінки, що укладається виключно заради тілесного задоволення, пише Lenta.ru

Такий шлюб дозволений у шиїтів і заборонений в сунітів. Укладають його на строк від 1 години до 99 місячних років. При цьому, в договорі прописують утримання дружини і винагороду при розірванні шлюбу.

Традицією скористалась лондонська працівниця ескорт-сервісу на ім'я Камілла, створивши новий креативний бізнес-проект. Вона вважає, що короткостроковий шлюб - це богоугодна справа, а секс поза сім'єю - харам, тобто гріх.

За одну годину із дівчиною чоловікові доведеться викинути 450 доларів. Додатково, за 100 доларів, "наречена" укладе з ним тимчасовий шлюб, щоб клієнта не мучила совість, що він "согрішив" із дівчиною за викликом.

Популярні новини зараз
Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Все відбувається, як і при укладенні звичайного шлюбу. Читають спеціальну шлюбну формулу, яка відрізняється лише вказівкою на термін союзу.

За Каміллою вже стежить 80 тисяч людей у Twitter. У Британії у винахідливої дами немає відбою від клієнтів-мусульман.

"Аллах акбар! Це був найкращий никах-уль-мут'а в моєму житті ", - залишив у мережі відгук один з клієнтів.

Мати Камілли з Іраку, батько з Ірану. Де вони живуть і як ставляться до роду занять дочки, невідомо.

Жінка, яка перебуває в тимчасовому шлюбі, прирівнюється до звичайної дружині, якій виплачується так званий махр, тобто подарунок чоловіка. Її діти є законними. Також вона мусить виконувати обов'язки заміжньої жінки.

Молоді європейські мусульмани вдаються до шлюбу на годину не лише звертаючись до жриць кохання. А й у випадках, коли хочуть зустрічатися з дівчиною, але не мають наміру поки по-справжньому одружитися з нею.

За правилами шаріату, коли термін никах-уль-мут'а закінчиться, шлюб можна знову продовжити. І робити це неодноразово.