Шотландська компанія Osdin Shield, яка спеціалізується на виготовлені домашніх та офісних меблів, створила інноваційний продукт для безпеки життя. Інженери розробили дивани, крісла та подушки, що здатні захистити людину від кулі.

За інформацією The Telegraph, під м'якими матеріалами виробів Osdin Shield приховується справжня броня. Такий захист здатен врятувати від терористичних атак. Основними покупцями антитерористичних меблів будуть готелі та ресторани, але можливо і власники звичайних квартир захочуть перестрахувати себе.

"При стрілянині перший інстинкт людини - це сховатися за меблі у будівлі. Наша продукція зможе надати людині безпечне укриття", - коментує власний виріб засновник Osdin Shield Джаррен Осдін.

Він впевнений, що його творіння матиме великий успіх, адже у світі побільшала кількість терористичних нападів. Зараз люди як ніколи раніше бояться за своє життя, особливо після паризьких терактів.

Читайте також: Apple змушують "зламати" 12 смартфонів за законом 1789 року

Популярні новини зараз
Росіянам у Туреччині креативно подякували за "Байрактари" для України: "Податки від відпочинку підуть на виробництво" Коля Сєрга з "Орла та Решки" розповів про розрив стосунків з Регіною Тодоренко: "Таких людей треба позбавляти українського громадянства" Лілія Подкопаєва висловилась про зраду своєї найкращої подруги Ані Лорак: "Я все чекала" Зрадниця Ані Лорак розважилася з дружиною "путінського рота" Пєскова на вечірці у Філіпа Кіркорова
Показати ще

Керівництво футбольного клубу "Манчестер Юнайтед" вирішили убезпечити футболістів та гостей свого стадіону. На арені "Олд Траффорд" повністю замінили старе скло на нове - куленепробивне.