У шведському місті Мальме 3 вересня відкриється перша українська школа.

Головна мета навчального закладу – навчити дітей української мови, традицій та історії.

"Ми вчимось уже два роки, але донині заняття відбувалися у формі дитячого гуртка, який відвідували діти віком від 1 до 3 років. Тепер, коли учні підросли, вирішили відкрити школу" - розповіли в навчальному закладі.

Діти займатимуться в двох групах: старші – від 3 до 6 років, і молодші – від 1 до 3 років. Усього в школі навчаються 16 учнів, повідомляє СвітUA.

Навчати буде український педагог із відповідною освітою. Уроки обіцяють проводити в пізнавальній формі: із піснями, читанням казок, театральними постановками та віршами.

Популярні новини зараз
Росіяни планують передати окупований Маріуполь на розтерзання: назвали зустріч "недружньою" Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе" Сергій Притула звертався до фахівця, тому що не зміг самостійно впоратися з наслідками війни: "У мене загинули друзі" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Читайте також: У Британії палає підірвана школа (ВІДЕО)

"Уроки проходитимуть у двох приміщеннях: в Українській Спілці за адресою Branteviksgatan 4c, Malmö (це культурна організація в м. Мальме ukrainsk-svensk kulturförening), а також у приміщенні NBV за адресою Ystadvägen 15, Malmö (це державна шведська організація, яка нам допомагає фінансово). Заняття проходитимуть щосуботи з 10:00", - повідомили в школі.

Навчальний семестр в Українській школі в Мальме стартує 3 вересня. У програмі відкриття: святкування Дня Незалежності України та презентація навчального закладу.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у США з'явилася безкоштовна школа для програмістів.