Сомалійська біженка підпалила себе в австралійському таборі для мігрантів. 21-річна жінка отримала критичні пошкодження.

Жінку госпіталізували до лікарні австралійського Брісбена. Такою інформацією поділився портал "Еспресо".

Представник товариства допомоги біженцям Іен Рінтул розповів, що ця жінка минулого року отримала серйозну травму голови. Вона перебувала у центрі утримання мігрантів.

В знак протесту вона підпалила себе. Жінка виступала проти демонстрацій та відмови у наданні притулку. Тепер фахівці з душевних захворювань будуть цілодобово за нею спостерігати. Серед мігрантів це вже не перша спроба самогубства.

Читайте також: Протестувальники в Іраку захопили парламент

Популярні новини зараз
До уваги водіям: у кого можуть забрати авто на потреби ЗСУ під час війни Навіть у блекаути будемо з опаленням: в Україні запроваджують нову модель телопостачання ПриватБанк попередив про жорсткі ліміти у банкоматах: скільки грошей дозволить зняти Про пенсію можна не мріяти: доведеться працювати до 75 років
Показати ще

Нагадуємо, у французькому місті Кале вирішили знести табір "Джунглі" для біженців. З цього приводу вісім мігрантів з Ірану частково зашили роти. Таким способом вони просять не зносити табір для біженців у французькому місті і символічно показують, що їх не чують французькі чиновники.