Сомалійська біженка підпалила себе в австралійському таборі для мігрантів. 21-річна жінка отримала критичні пошкодження.

Жінку госпіталізували до лікарні австралійського Брісбена. Такою інформацією поділився портал "Еспресо".

Представник товариства допомоги біженцям Іен Рінтул розповів, що ця жінка минулого року отримала серйозну травму голови. Вона перебувала у центрі утримання мігрантів.

В знак протесту вона підпалила себе. Жінка виступала проти демонстрацій та відмови у наданні притулку. Тепер фахівці з душевних захворювань будуть цілодобово за нею спостерігати. Серед мігрантів це вже не перша спроба самогубства.

Читайте також: Протестувальники в Іраку захопили парламент

Популярні новини зараз
Юрій Великий із "Квартал 95" показав, що творилося в Кремлі, після видачі ордера на арешт путіна: "Гаагу за три дні" Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

Нагадуємо, у французькому місті Кале вирішили знести табір "Джунглі" для біженців. З цього приводу вісім мігрантів з Ірану частково зашили роти. Таким способом вони просять не зносити табір для біженців у французькому місті і символічно показують, що їх не чують французькі чиновники.