У Мосулі (Ірак) співробітники спецслужб стверджують, що протягом останнього часу затримали близько тисячі осіб, які можуть бути причетними до терористичної організації "Ісламська держава".

Відповідний ролик опублікований на каналі "ВВС Україна" в YouTube.

На відео показано, яким чином відбувається спецоперація. Переважна більшість підозрюваних зосереджується у східних районах містах.

Першого ймовірного бойовика ІД виявляють у власному домі. Під час затримання присутні його рідні, які не розуміють, що саме відбувається. Присутність військових створила цілковитий хаос у помешканні – члени родини панікують і намагаються отримати бодай якісь пояснення. Одразу після арешту чоловіка відправили на допит, щоб дізнатися інформацію про спільників.

Серед підозрюваних також виявилися і неповнолітні – хлопця підліткового віку також вважають причетним до допомоги терористам.

Популярні новини зараз
Нові правила передачі показників лічильника: про які зміни варто знати ТЦК побачить усіх: як нові правила мобілізації допоможуть військкоматам знайти чоловіків будь-де Чому школярі відмовляються говорити українською мовою Дітей у школах оцінюватимуть по-новому: що зміниться
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що через наступальну операцію урядових військ Іраку мешканці Мосулу масово покидають місто. Попри заклики влади залишатися у своїх будинках, люди втікають із західних регіонів, щоб зберегти своє життя.