Як повідомляє ТСН, в США пройшли випробування нові бомби,якими буде озброєна країна вже за чотири роки.

За словами Національного управління з ядерної безпеки в США, Для випробувань, які пройшли успішно, задіяли стратегічні бомбардувальники B-2 Spirit.

Дві бомби модернізовані модифікацій B61-7 і B61 випробовувалися без ядерного заряду. США планує взяти їх на озброєння до 2020 року.

На вдосконалння та модернізування свого ядерного арсеналу США планує витратити 108 млрд доларів, який, за словами міністра оборони Ештона Картера, необхідний для стримування Росії та інших потенційних агресорів.

Як розповів раніше портал "Знай.ua", США поставлять виробництво атомних бомб на потік

Популярні новини зараз
Не тільки індексація: пенсіонерам готують нове підвищення виплат Пенсіонери можуть отримати майже 1 000 гривень надбавки Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою Учням 9-х класів повернуть обов'язкові іспити: що складатимуть
Показати ще