У санаторії російського міста Сочі сторож забрав до себе на дачу стілець. З'ясувалося, що в ньому директор закладу ховав свою "заначку" - зберігав 100 тисяч євро.

Про це повідомляє російські ЗМІ. Працівник санаторію навіть й не підозрював про те, що в стільці сховали таку велику суму грошей. Зникнення стільців лише недавно виявили, коли почали готувати пансіонат до відкриття перед початком курортного сезону.

Працівники стали діставати меблі, і з'ясувалося, що не вистачає кількох стільців. Директор санаторію почав активно шукати пропажу. Він вирішив спробувати самостійно провести слідство у цій справі й тому не звертався до правоохоронних органів.

Читайте також: У російських школах збираються заборонити Чехова і Буніна

Знайти винуватця вдалося лише за допомогою детектора брехні. Його пройшли кілька працівників пансіонату. Так й вийшли на слід сторожа і з'ясували, що він забрав кілька стільців на дачу.

Поліграфіст здивувався, коли дізнався про те, що буде у працівників питатимуть про зникнення стільців. Але директор санаторію наполягав на цьому і потім чесно сплатив послуги детектора брежні.

Стільці вже повернули до санаторію. Але подальша доля "заначки" директора невідома.