Stratfor передбачив війну Туреччини з РФ і США з Японією

поділитись
Аналітик вважає, що війни можуть розгорітися через зростання Польщі і Туреччини і їх можливого конфлікту з Росією. Також можлива морська війна в Тихому океані між США і Японією.

Глава розвідувально-аналітичної групи Stratfor Джордж Фрідман розповів про можливу війну в Європі і про конфлікт між США і Японією.

Про це він повідомив в інтерв'ю Business Insider.

Джордж вважає, що причиною загострення можуть стати протиріччя в нинішній системі міжнародних відносин. Він також підкреслив, що відсутність воєн між європейськими державами протягом досить довгого періоду не означає, що вони не можуть розгорітися знову.

"Не існує жодного століття, в якому не відбувалося б системної війни - такого, коли здригалася вся система міжнародних відносин. Ви готові посперечатися, що такий війни не буде в нашому столітті? Я прийму цю ставку", - сказав Фрідман.

На його думку, війни в Східній Європі і на Близькому Сході можуть розгорітися через зростання Польщі і Туреччини і їх можливого конфлікту з Росією.

Читайте також: У Сирії вбили "міністра війни" ІДІЛ - Reuters

Також можлива морська війна в Тихому океані між США і Японією.

"Небезпека представляє не сам процес розвитку тих чи інших країн, а нестабільність, яка супроводжує формування нових позицій в світі", - уклав експерт.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
нове в світі, Новини світу, цікавий світ
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Трагічний інцидент відбувся у Великобританії
0
0
06:31 22.03.2018
Путін з допомогою Чемпіонату хоче "навести глянець на жорстокий корумпований режим" в Росії
0
0
04:46 22.03.2018
У Кремлі назвали звинувачення РФ з боку Заходу безглуздими
0
0
01:40 22.03.2018
Підозрюваний стверджує, що він впав у психотичний стан
0
0
00:26 22.03.2018