17-річний хлопець був затриманий в московському метро за агресивну поведінку та погрози іншим пасажирам.

Студент коледжу виявляв опір під час його арешту правоохороннцями, і навіть вдарив одного з них розвідним ключем.

Ця подія сталася вчора, 10 червня, на станції "Білоруська", що на кільцевій гілці метро Москви.

Поліція отримала запит від машиніста потяга про те, що один з пасажирів у вагоні почав неадекватно та агресивно поводитися.

Правоохоронці чекали на прибуття потяга, пасажир якого неприйнятно поводився. Як тільки двері вагону відчинили, агресивний юнак накинувся на одного з поліцейських, в процесі чого і наніс удар розвідним ключем.

Популярні новини зараз
Газ, тепло, вода та світло: українцям компенсують витрати на комуналку Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей Одна з країн ЄС масово депортує українців: кого відправляють додому ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку
Показати ще

"Вони (представники правоохоронних органів – ред.) стріляти в нього не стали, просто скрутили вже на місці. Сказали, що на п'яного не схожий", - розповів очевидець.

Сержанта поліції, який постраждав від рук студента був госпіталізований з травмами.

Матеріали справи передано до слідчого комітету Росії для вирішення питання щодо відкриття кримінальної справи за інцидентом.