Троє хлопців вирішили подражнити дівчат на лекції та посмикати їх за коси. Одна зі студенток не на жарт розлютилась та "вирубила" жартівника потужним ляпасом.

Як пише Metro, жарти перших двох хлопців виявились кумедними, але третьому не пощастило - він вирвав з голови дівчини пасмо волосся, яке, скоріше за все, було нарощеним. Доки студент шоковано роздивлявся кучері, жертва відправила його у нокаут.

Непритомний хлопець швидко став героєм соцмереж. Це відео вже передивились близько 50 мільйонів разів. Користувачі Twitter пишуть, що цей удар є найпотужнішим у світі.

Портал "Знай.ua" писав про неприємний інцидент в Азербайджані. Чоловік вбив свого приятеля одним ляпасом.

Популярні новини зараз
Українці можуть втратити доступ до карток: ПриватБанк висунув сувору вимогу Залишаться без пенсії: кому можуть зупинити виплати з 1 січня Будинки промерзнуть за півтора дня: хто виживе без опаленння, коли зима вдарить на повну Нова система освіти: 12-річне навчання та обов'язкові предмети
Показати ще