Ціни на нафту у світі продовжуют знижуватись на тлі заяв про ймовірне зняття економічних санкцій з Ірану. Знаття заборони на поставки "чорного золота" спричинить зростання обсягів експорту. Про це пише Прайм.

Вартість квітневого ф'ючерсу на північноморську суміш нафти марки Brent, станом на 12.20 за київським часом, знижувалася на 0,57% - до 54,36 дол. за барель. Ціна квітневих ф'ючерсів на нафту марки WTI опускалася на 0,78% - до 44,49 дол. за барель.

Західні країни сподіваються на певні поступки з боку Ірану стосовно розробки ядерної зброї. Це може посприяти укладенню угоди щодо ядерної програми Тегерану на цьому тижні.

США та країни Євросоюзу вже висловились стосовно можливого призупинення санкцій, які впливають на можливості експорту нафти з Ірану на світові ринки.

"Перспектива збільшення експорту іранської нафти в наступні кілька місяців як частина нової угоди тільки посилить надлишок в країнах, що входять в ОПЕК, підтримуючи наш песимістичний прогноз", - заявили представники Barclays.

Популярні новини зараз

Коли чай викликає тривожність, а коли буває корисним: тюремний чифір краще не пробувати

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Олександр Еллерт розірвав всі стосунки з Ксенією Мішиною, крапку поставлено: "Дайте нам спокою"

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Показати ще

На зниження вартості нафти також впливає скорочення резервних потужностей для її зберігання. Наприклад, Китай вже скористався низькими цінами на нафту для поповнення власних стратегічних запасів. Аналітики говорять, що нові потужності нафтосховищ будуть побудовані та доступні незабаром, а саме через кілька місяців.