Ціни на нафту у світі продовжуют знижуватись на тлі заяв про ймовірне зняття економічних санкцій з Ірану. Знаття заборони на поставки "чорного золота" спричинить зростання обсягів експорту. Про це пише Прайм.

Вартість квітневого ф'ючерсу на північноморську суміш нафти марки Brent, станом на 12.20 за київським часом, знижувалася на 0,57% - до 54,36 дол. за барель. Ціна квітневих ф'ючерсів на нафту марки WTI опускалася на 0,78% - до 44,49 дол. за барель.

Західні країни сподіваються на певні поступки з боку Ірану стосовно розробки ядерної зброї. Це може посприяти укладенню угоди щодо ядерної програми Тегерану на цьому тижні.

США та країни Євросоюзу вже висловились стосовно можливого призупинення санкцій, які впливають на можливості експорту нафти з Ірану на світові ринки.

"Перспектива збільшення експорту іранської нафти в наступні кілька місяців як частина нової угоди тільки посилить надлишок в країнах, що входять в ОПЕК, підтримуючи наш песимістичний прогноз", - заявили представники Barclays.

Популярні новини зараз

Яке свято 15 листопада: чого не можна робити в цей день

Як подзвонити оператору Київстар: прості команди і прямий номер

Продавець Comfy випровадив покупця через українську мову: "Явні ознаки ідіотизму"

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

Показати ще

На зниження вартості нафти також впливає скорочення резервних потужностей для її зберігання. Наприклад, Китай вже скористався низькими цінами на нафту для поповнення власних стратегічних запасів. Аналітики говорять, що нові потужності нафтосховищ будуть побудовані та доступні незабаром, а саме через кілька місяців.