Конфлікт у Сирії не закінчиться до того часу, поки президентом залишається Башар Асад. Тільки у випадку його відставки можна на щось сподіватися.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТаку позицію озвучили представники сирійської опозиції, які беруть участь у четвертому колі переговорів у Женеві щодо мирного врегулювання конфлікту в країні, передає DW.
Один з представників повстанської групи "Файлак аль-Рахман" заявив, що у подальшому політичному майбутньому країни Асада бути не повинно. Крім того, на його думку, саме нині діючий президент винен в тому, що у Сирії серйозно поширилася діяльність терористичного угрупування "Ісламська держава".
Член опозиційного Високого комітету з переговорів Фуад Аліко у свою чергу допускає, що Асад може залишитися на посаді, але лише за тієї умови, що виконуватиме лише представницькі повноваження.
Як відомо, сирійський лідер уперше за три останніх роки сів за стіл переговорів з опозицією. Вони проходять у Женеві за підтримки ООН.
Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що війська Асада завдали авіаудару відразу по кількох мирних районах країни.