У Пакистані терорист-смертник вчинив вибух у поліцейському відділку на очах у десятків мирних жителів.

Про це пише місцеве видання Pakistan Today.

Читайте також: Смертник влаштував вибух у черзі за зарплатнею

Інцидент стався вранці, 7 лютого у пакистанському окузі Банну.

Терорист на авто, начиненому вибухівкою, атакував поліцейський відділок. Він на шаленій швидкості влетів у вхідні ворота відділку. Від бибуху отримали поранення двоє осіб, яких терміново доставили до лікарні. Також пошкоджена сама будівля.

Популярні новини зараз
Головне за 13 вересня: українцям скасували виплати у Польщі, Melovin "здався" після мобілізації, а пенсіонерів перевірять Збіднілих пенсіонерів обкладуть штрафами: у кого заберуть до 50% пенсії Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

Терорист загинув на місці. Зараз проводиться слідство.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", 8 січня, терорист-смертник підірвав себе на переповненому ринку у Багдаді. В результаті теракту загинуло щонайменше семеро людей та десятки осіб поранено.