Американський президент Дональд Трамп, який зараз з головою загруз у виконанні своїх передвиборчих обіцянок, все ж находить час і бажання реагувати на будь-які моменти, що йдуть врозріз з його планами та баченням. Не стало винятком і рішення федерального суду Сіетлу, що ввів тимчасову заборону на виконання скандального антиімміграційного указу, підписаного республіканцем 28 січня.

"Рішення цього так званого судді, який по суті скасував правопорядок у нашій країні, сміховинне і буде скасовано!" – написав Трамп у своєму мікроблозі Twitter.

Читайте також: Що стане з НАТО при Трампі?

Як відомо, вчора суддя суду в Сіетлі Джеймс Робарт ввів тимчасову заборону на виконання указу Трампа, згідно з яким США повинні на 90 днів припинити в'їзд в країну громадян Сирії, Лівії, Іракк, Ірану, Судану, Сомалі та Ємену, тобто тих країн, де більшість населення – мусульмани.

За словами генпрокурора штату Вашингтон, суд повинен визнати указ Трампа неконституційним. До позову згодом приєдналася влада Міннесоти. Заборона, винесена Робартом, діятиме, поки триває розгляд позову федеральним судом.

Раніше інформаційни портал "Знай.ua" повідомляв, що на захист дій президента стало Міністерство юстиції США. Воно не погоджується зі скасуванням заборони на в'їзд мігрантів в країну і оскаржить її.