Кандидат в президенти США Дональд Трамп почав співпрацювати з американським політтехнологом Полом Джоном Манафортом, який, свого часу, консультував кампанії Віктора Януковича і "Партії регіонів".

Як повідомляє The New York Times, Трамп звернувся за допомогою до Манафорта, щоб отримати підтримку делегатів на Республіканському з'їзді в Клівленді цього літа.

З'їзд, на якому назвуть ім'я офіційного кандидата від республіканців на президентських виборах, представляє для Трампа особливу важливість, відзначає NYT.

Як відомо, Манафорт консультував політичну кампанію "Партію регіонів", співпрацював з олігархом Рінатом Ахметовим і його холдингом СКМ, а також був старшим радником екс-президента України Віктора Януковича.

Читайте також: Трамп повернувся обличчям до України

Популярні новини зараз
Платіжки невпинно зростають: українцям повідомили про подорожчання комуналки Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток Нові правила оренди: 10 років пожили і житло ваше Пенсії зростуть майже на 14%: коли пенсіонерам проведуть перерахунок
Показати ще

Повідомляється також, що в 1976 році Джон Манафорт працював консультантом у президентській кампанії Джеральда Форда в його протистоянні з Рональдом Рейганом, а вже в 1980 році був консультантом в кампанії Рейгана.

Крім того, в 1988 і 1996 роках політтехнолог відзначився в штабах Джорджа Буша і Боба Доула.

Нагадаємо, президентські вибори в США відбудуться 8 листопада 2016 року.