Президент Дональд Трамп, виступаючи в штаб-квартирі Центрального командування Збройних сил США у Флориді розкритикував союзників по НАТО за недостатнє фінансування.

Трамп заявив, що США "рішуче підтримують" НАТО, але закликають інших членів альянсу в повній мірі виконувати зобов'язання стосовно його фінансування, повідомляє NBC.

Читайте також: У Білому домі пояснили слова Трампа про Путіна

"Ми рішуче підтримуємо НАТО. Ми тільки просимо, щоб всі члени НАТО вносили повні і належні фінансові внески до альянсу, що багато хто з них не роблять ", - заявив Трамп.

Глава Білого дому відзначив, що багато членів НАТО далекі від того, щоб виконувати зобов'язання і витрачати на оборону не менше двох відсотків ВВП.

"Вони були по відношенню до нас надзвичайно несправедливі", - додав він.

Як повідомляв сайт Знай.ua, 6 лютого після телефонної розмови Трампа з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом стало відомо, що президент США візьме участь у зустрічі лідерів країн Північноатлантичного альянсу, яка пройде в Європі в другій половині травня.

Популярні новини зараз
Українцям скоротять ліміти на грошові перекази: яку суму дозволять переказувати ТЦК побачить усіх: як нові правила мобілізації допоможуть військкоматам знайти чоловіків будь-де Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження
Показати ще