З'явилася інформація, що Twitter покидають п'ять керівників вищого рівня - чотири віце-президента й керівник відеододатку Vine. Можливо, це пояснюється їх незгодою з обраною гендиректором компанії, Джеком Дорсі, стратегією.

Дорсі повідомив про плановані відставки в твіттері через кілька годин після анонсованих їх публікацій в галузевому виданні Re/code і The New York Times. З компанії йдуть віце-президент з медіа - Кеті Стентон, віце-президент по продукту - Кевін Вейл, віце-президент з розробки - Алекс Роттер, а також віце-президент з людських ресурсів - Брайан Шиппер.

Також про свій перехід у Google повідомив у неділю ввечері керівник відеододатку Vine, Джейсон Тофф. Дорсі підкреслив, що всупереч інформації, яка з'явилася в ряді видань, ніхто з менеджерів не був звільнений, вони просто вважали за краще піти.

В останні місяці акції Twitter подешевшали до рівня значно нижче ціни IPO. Інвесторів поки явно не вражають спроби Twitter оживити загальмований приріст бази користувачів і довести, що сервіс може на рівних конкурувати в секторі "новин в реальному часі" з Facebook або Snapchat.

Читайте також: Кіт – домушник підкорив інтернет (відео)

Популярні новини зараз

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Нагадаємо, створений Джеком Дорсі в 2006 році, "Твіттер" незабаром завоював популярність у всьому світі. Кількість активних користувачів Twitter в місяць на сьогоднішній день складає близько 320 млн. чоловік.