У Білорусі не розглядають можливість незаконного вторгнення російських військ на територію країни. Відповідну заяву зробив очільник Міністерства оборони Андрій Равка.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляють місцеві ЗМІ.
За словами міністра, тактичні навчання "Захід-2017", які проводять військові РФ у Білорусі жодної загрози ні для суверенітету, ні для цілісності не складають.
Він наголосив, що припиняти співпрацю із сусідами не планують, тому що Кремль може "стати помічником в оборонному просторі".
Очільник відомства підкреслив, що небезпека окупації – вигадана, тому що Білорусі на даний час нічого не загрожує.
Крім того, військові навчання погоджені із місцевою владою і повністю контролюються відповідними структурами.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що висловив російський активіст Роман Рословцев впевнений, що Путін найближчим часом спробує організувати незаконне вторгнення на території Білорусі та використати зміну суспільних настроїв для "приєднання" сусідньої країни до складу РФ.