Рятувальники знайшли тіло другого будівельника, який загинув під завалами тунелю в Москві.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на джерела в екстрених службах столиці РФ. Загиблого робітника виявили під час завершення розбору конструкцій тунелю.
"Рятувальники виявили тіло загиблого, завершуючи розбір конструкцій. Раніше, на місці події були знайдені фрагменти одягу працівника , - розповів подробиці журналістам співрозмовник.
Недобудований тунель в Москві обвалилася вдень 2 березня. Обрушилася конструкція з рідким бетоном. Комісія попередньо встановила, що причиною обвалу стало порушення правил проведення будівельних робіт. Спочатку озвучувалася, що на місці події загинув один працівник і ще троє робітників отримали поранення.
Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в мережі опублікували наслідки обвалу конструкції недобудованого тунелю в Москві.