У Росії планують почати ліквідацію вищих навчальних закладів. У країні як і раніше спостерігається їх надлишок.

Сьогодні глава адміністрації президента РФ Сергій Іванов повідомив, що у Росії вишів зараз навіть більше, ніж було в СРСР. Про це повідомив портал "Інтерфакс".

Також Іванов додав, що він не вважає, що така кількість вишів в країні - це добре. "Я вже не кажу про те, яке це утворення за якістю", - додав глава адміністрації президента на лекції перед студентами Санкт-Петербурзького державного університету.

Міністерство освіти протягом декількох років намагається поліпшити ситуацію у сфері вищої освіти. Але рівень освіти в найбільших вузах РФ він не ставить під сумнів.

Читайте також: З російського банку вкрали 14 мільйонів, обмінявши їх на сувенірні купюри

Популярні новини зараз
Одразу 30 тисяч: українкам виплатять грошову допомогу – хто отримає Безкоштовно і без черги: українцям роздають житло у селах – як отримати У ТЦК дали 3 дні: що терміново необхідно зробити чоловікам В Україні посилять мобілізацію чоловіків віком від 50 років – названі умови
Показати ще

Раніше повідомлялось, що сисло бюджетних місць у російських вузах може скоротитися більш ніж на сто тисяч.