Серйозне пограбування ювелірного магазину сталося вчора у швейцарському Цюриху. Банда злочинців добре спланувала операцію та пограбувала ювелірний магазин.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа інформацією FoxNews, грабіжники винесли з крамниці коштовності та гроші. Загальна сума крадіжки склала близько мільйона доларів. Злочинці оперативно зробили роботу за кілька хвилин, а зараз перебувають у бігах.
Відомо, що грабіжники зрубали куш під час обідньої перерви працівників. Вони пригрозили персоналу вогнепальною зброєю, а ті, певна річ, не чинили опір. Двоє злочинців розмовляли на німецькій мові. Поліція почала розшук та з'ясовує деталі інциденту.
Читайте також: Поліція зловила грабіжників ювелірного магазину (фото)
Нещодавно у Парижі сталося схоже пограбування. Там грабіжники вкрали коштовності з крамниці, яка знаходиться у будівлі робочого місця президента.