Сервіс замовлення таксі Uber не вводитиме додаткові перевірки водіїв після серії вбивств в штаті Мічиган. Підозрюваний у скоєнні злочинів Джейсон Далтон виявився водієм Uber.

Про це повідомляє CNBC.

У зв'язку з тим, що сталося, компанія зібрала прес-конференцію, на якій було оголошено, що посилення перевірок та вимог до водіїв при прийомі на роботу не допоможуть запобігти подібним випадкам.

У Uber нагадали, що Джейсон Далтон ніколи до нападів не порушував закон, і в ході його перевірки не з'ясувалося нічого такого, що могло насторожити співробітників компанії. Вимагати від водіїв здавати при прийомі на роботу відбитки пальців буде проявом дискримінації.

"Нічого з того, що ми можемо зробити в цьому випадку, ніякі поліпшення, нічого б не змінили. Ніяких тривожних сигналів, які змусили б нас чекати чогось подібного, не було", - заявив директор з безпеки Uber Джо Салліван.

Читайте також: Сепаратисти розігнали таксистів за відмову платити данину

Колишній комісар поліції Бостона Ед Салліван, який працює в Uber консультантом в області безпеки, заявив, що жодна перевірка не здатна передбачити майбутнє.

Нагадаємо, що 20 лютого 45-річний Джейсон Далтон влаштував стрілянину в трьох різних місцях в окрузі Каламазу, штат Мічиган. В результаті загинули шість чоловік (спочатку повідомлялося про сім загиблих), ще двоє отримали поранення.