Uber відмовився від перевірок таксистів

поділитись
Компанія зібрала прес-конференцію, на якій було оголошено, що посилення перевірок та вимог до водіїв при прийомі на роботу не допоможуть запобігти подібним випадкам

Сервіс замовлення таксі Uber не вводитиме додаткові перевірки водіїв після серії вбивств в штаті Мічиган. Підозрюваний у скоєнні злочинів Джейсон Далтон виявився водієм Uber.

Про це повідомляє CNBC.

У зв'язку з тим, що сталося, компанія зібрала прес-конференцію, на якій було оголошено, що посилення перевірок та вимог до водіїв при прийомі на роботу не допоможуть запобігти подібним випадкам.

У Uber нагадали, що Джейсон Далтон ніколи до нападів не порушував закон, і в ході його перевірки не з'ясувалося нічого такого, що могло насторожити співробітників компанії. Вимагати від водіїв здавати при прийомі на роботу відбитки пальців буде проявом дискримінації.

"Нічого з того, що ми можемо зробити в цьому випадку, ніякі поліпшення, нічого б не змінили. Ніяких тривожних сигналів, які змусили б нас чекати чогось подібного, не було", - заявив директор з безпеки Uber Джо Салліван.

Читайте також: Сепаратисти розігнали таксистів за відмову платити данину

Колишній комісар поліції Бостона Ед Салліван, який працює в Uber консультантом в області безпеки, заявив, що жодна перевірка не здатна передбачити майбутнє.

Нагадаємо, що 20 лютого 45-річний Джейсон Далтон влаштував стрілянину в трьох різних місцях в окрузі Каламазу, штат Мічиган. В результаті загинули шість чоловік (спочатку повідомлялося про сім загиблих), ще двоє отримали поранення.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
випустили нову машину, новий суперкар, Новини світу
Можуть постраждати й інші території
0
0
23:31 18.03.2018
Працівники дільничної комісії без проблем підтвердили особу екстравагантного гостя
0
0
22:47 18.03.2018
Кількість постраждалих, за даними поліції, може збільшитися
0
0
22:25 18.03.2018
Росія 9 рік цілиться в топ-5 економік світу, але безуспішно
0
0
22:14 18.03.2018