Україна стане жертвою загравання Трампа з Путіним

поділитись
Попри критичні настрої американських політичних сил щодо поновлення співпраці із Росією, Україні варто розраховувати виключно на власні сили

Попри критичні настрої американських політичних сил щодо поновлення співпраці із Росією, Україні варто розраховувати виключно на власні сили і не сподіватися на суттєву підтримку з боку західних партнерів. Відповідну думку висловив кандидат історичних та політичних наук, старший науковий співробітник Інституту євро-атлантичного співробітництва в Києві Андреас Умланд.

Про це повідомляє "Новое время".

Він запевнив, що примирення із РФ може сильно позначитися на ситуації в державі і напряму загрожує суверенітету. Хоча підтримку українській стороні у питанні звільнення Донбасу та продовження санкцій проти РФ пообіцяли статусні організації (зокрема – ООН), але позиція президента США Дональда Трампа досі дає привід для сумнівів – його заяви часто суперечать одна одній.

Читайте також: Конгрес позбавить Трампа можливості зняти антиросійські санкції

Спочатку республіканець запевняє, що "не знає Путіна", а пізніше – висловлює відверті сподівання на співпрацю із країною, котра спровокувала агресію та організувала гібридну війну.

"Майбутня політика Росії також залишається загадкою", - додав науковець.

Умланд вважає, що небезпеку для світу в цілому складає також ядерна зброя, тому стосунки між двома державами-гігантами можуть стати спусковим механізмом для того, щоб буквально пожертвувати Україною з метою покращення стосунків між Вашингтоном та Кремлем.

"Це нагадує більярдний стіл, адже саме так уявляє майбутню міжнародну ситуацію Трамп" , - додав експерт.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що американські сенатори планують на законодавчому рівні обмежити повноваження Трампа щодо скасування антиросійських санкцій.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Путін, Росія, сша, Трамп, ядерна зброя
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.03.2018
Глава РФ думає про "космічну зброю"
0
0
04:25 25.03.2018
Вони все частіше з'являються на людях
0
0
21:26 24.03.2018
Коли у стихії - власні плани на твій дім
0
0
20:53 24.03.2018