В Україні із офіційним візитом перебуває Президент Румунії Клаус Вернер Йоханніс.

Після церемонії зустрічі, румунський президент зустрівся із українським президентом Петром Порошенком у форматі "віч-на-віч", - повідомляє прес-служба Президента.

У ході переговорів, президенти вже дійшли згоди у кількох питаннях.

Президенти України та Румунії домовилися про спільні пропускні пункти на україно-румунському кордоні. Таким чином спростять режим перетину кордону.

"Ми зробили кілька практичних кроків домовленостей, які зроблять життя громадян наших країн простіше. Ми домовилися про значний прогрес щодо малого прикордонного руху. Ми сподіваємося і дали відповідні завдання нашим міністрам для того, щоб через механізм малого прикордонного руху спростити режим перетину кордону", - сказав Порошенко на брифінгу після переговорів з румунським колегою.

Популярні новини зараз

Наталка Діденко розповіла про погоду в другий тиждень грудня: українцям варто бути обережними

В Україні знизять ціну на газ з 45 до 8 гривень, однак пощастить не всім: названо категорії

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

Україна і Румунія також скоординували позиції з питання невизнаного Придністров'я.

"Ми домовилися про координацію наших дій у питанні Придністров'я, щоб допомогти Молдові відновити свій суверенітет і цілісність, і реінтегрувати Придністров'я до Молдови", - повідомив Порошенко.

Нагадаємо, після розпаду СРСР, Румунія була однією з перших країн, які визнали незалежну державу Україну.