Українська розробка економічного пального завоювала ринок у Лондоні. 570 кілометрів на літрі пального – рівно стільки може подолати водій, користуючись новим винаходом студентів із Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, повідомляє "ВВС Україна".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяСвою диво-розробку вони привезли на змагання у рамках еко-фестивалю Make The Future у Лондоні. Представники команди розповіли, що для цього збирали гроші усім світом. Втілити ідею і продемонструвати її допомагали більше 160 небайдужих людей. Команда повернулася із кубком, завойованим на трасі змагань.
Читайте також: За вихідні бензин подорожчав на 1 гривню
Нагадаємо, в Україні знову зростуть ціни на бензин. Цього разу подорожчання практично неминуче, адже воно буде економічно обґрунтованим. Фахівці вважають, що до грудня поточного року ця ціна зросте на 7 доларів за барель. А вже в наступному році складе 64 долари за барель.