Укрінформ повідомляє, що Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) та компанія Orbital ATK щойно закінчили перевірку ракети Antares OA-5, а також планують здійснити запуск 13 жовтня. Але агенство попередило, що графік може змінитися в залежності від погодних умов.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗараз проводяться остаточна перевірка на готовність ракетоносія, а також встановлення космічного апарату на стартовий майданчик.
Читайте також: Індія готується до космічних подорожей
Двигун для ракети створено в США, але за участю українських розробників в рамках програми міжнародного мпівробітництва.
Основна конструкція першого ступеня Antares розроблена Конструкторським бюро "Південне".
Головна задача ракети - це доправлення вантажу до Міжнародної космічної станції, а також буде використовуватися для запуску комерційних та державних космічних апаратів.
Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", NASA показали поверхню плутона